Górnik Zabrze - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

GRALI GRUPOWI RYWALE

• autor: nexT997, 2014-03-23 12:05

Rozgrywki w grupie -C- CLJM rozpoczęły derbowym spotkaniem zespoły W.K.S Śląska Wrocław oraz K.G.H.M Zagłębia Lubin.

RELACJA ZE SPOTKANIA:

Mecz derbowy z Zagłębiem rozgrywany był w dobrym tempie, a obie drużyny stworzyły sobie wiele sytuacji bramkowych. Lepiej pod bramką rywali spisywali się piłkarze Śląska, którzy wszystkie gole strzelili po stałych fragmentMecz derbowy z Zagłębiem rozgrywany był w dobrym tempie, a obie drużyny stworzyły sobie wiele sytuacji bramkowych. Lepiej pod bramką rywali spisywali się piłkarze Śląska, którzy wszystkie gole strzelili po stałych fragmentach gry. W 10 minucie Maciej Pałaszewski dośrodkował z rzutu rożnego do Mariusza Idzika, który zgrał piłkę do Jakuba Berkowicza, a ten z bliska wpakował ją do bramki. Na początku drugiej połowy sytuacja powtórzyła się - Pałaszewski znowu dograł do Idzika, który tym razem sam strzelał i uderzeniem głową zdobył drugiego gola dla Śląska. Ten sam zawodnik postawił kropkę nad i, pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul bramkarza na Mateuszu Stempinie.

Jak na derbowe spotkanie przystało, na boisku nie brakowało ostrej walki. Nerwową atmosferę wprowadził jednak sędzia zawodów, który w 66 minucie pokazał jednemu z zawodników Zagłębia jego zdaniem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Sęk w tym, że piłkarz ten nie miał wcześniej żółtej kartki na koncie. Na boisku doszło do przepychanek z arbitrami, w konsekwencji czego posypały się żółte i czerwone kartki. Ostatecznie Zagłębie zakończyło mecz w ósemkę, a Śląsk w dziesiątkę.

Śląsk Wrocław U16 - Zagłębie Lubin U16 3:1 (1:1)
Bramki dla Śląska:
 Berkowicz 10, Mariusz Idzik 42, 75
Śląsk: M. Sobczak - A. Sobczak, Łuczkiewicz, Wiech, Maciej Idzik - Majgier (55 Garłowski), Kubacki, Pałaszewski - Berkowicz, Stempin, Mariusz Idzik (76 Tobiasz)ach gry. W 10 minucie Maciej Pałaszewski dośrodkował z rzutu rożnego do Mariusza Idzika, który zgrał piłkę do Jakuba Berkowicza, a ten z bliska wpakował ją do bramki. Na początku drugiej połowy sytuacja powtórzyła się - Pałaszewski znowu dograł do Idzika, który tym razem sam strzelał i uderzeniem głową zdobył drugiego gola dla Śląska. Ten sam zawodnik postawił kropkę nad i, pewnie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul bramkarza na Mateuszu Stempinie.

Śląsk Wrocław U16 - Zagłębie Lubin U16 3:1 (1:1)
Bramki dla Śląska:
 Berkowicz 10, Mariusz Idzik 42, 75

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

pon.

Stelmet U.K.P Zielona Góra 3:2 W.K.S Śląsk Wrocław s.a
M.O.SiR Jastrzębie Zdrój 4:0 M.K.S Tęcza Krosno Odrzańskie
M.K.S Kluczbork 1:2 M.K.S M.O.SiR Odra Opole
K.S Górnik Zabrze s.s.a 1:2 K.G.H.M Zagłębie Lubin

K.S Górnik Zabrze s.s.aK.G.H.M Zagłębie Lubin
K.S Górnik Zabrze s.s.a 1:2 K.G.H.M Zagłębie Lubin
2014-06-07, 13:00:00
Zabrze,ul.Roosevelta 81(płyta główna)
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.